Meist

Peipsi Kalandusühistu on üheteistkümne Peipsiäärse kalandusettevõtte poolt 2014.a. asutatud ja 2015.a. Maaeluministeeriumi tunnustuse saanud tootjate organisatsioon. Kaasaegseid püügiviise ja säilitusmeetodeid kasutades pakuvad Kalandusühistu liikmed kõige värskemat Peipsist saadavat kala ja kvaliteetseid kalatooteid.

Liikmed :

OÜ Peipus
Sõrenetsi 88, Vasknarva küla,  Alajõe vald, Ida- Virumaa   41001
vasknarva@peika.ee
tel. 5061841

OÜ Peipsi Kuld
Rannasalu tee 13, Katase küla,  Alajõe vald, Ida- Virumaa   41003
alajoe@peika.ee
tel. 59185085

OÜ Kalma Kaubandus
Saare 5 – 1, Tartu linn   50605
kalma@peika.ee
tel. 5
528114

Peipsi Kaubanduse OÜ
Aia 51, Mustvee, Jõgevamaa  49604
mustvee@peika.ee
t
el. 5202932

OÜ Peipsi Kalatööstus
Kastani 9, Tiheda küla,  Kasepää vald,  Jõgevamaa  49501
tiheda@peika.ee
t
e. 5165540

OÜ Omedu Grupp
Omedu küla,  Kasepää vald,   Jõgevamaa  49507
omedu@peika.ee
t
el. 55586035

OÜ Ninametsa
Omedu küla,  Kasepää vald,  Jõgevamaa  49507
ninametsa@peika.ee
t
el.56610980

OÜ Rolevar
Udu 4, Tiheda küla, Kasepää vald,  Jõgevamaa  49508
kadrina@peika.ee
t
el.5274869

AS Kallaste Kalur
Võidu 120, Kallaste linn, Tartumaa  60104
kallaste@peika.ee
t
el. 5032386

OÜ Kalameister
Kadrina küla, Pala vald, Jõgevamaa  49402
varnja@peika.ee
t
el. 5052231

OÜ Latikas
Töökoja, Mehikoorma küla, Meeksi vald,  Tartumaa  62501
mehikoorma@peika.ee
tel. 5235915